»Z veseljem bom obrnila list in začela pisati naslednjih 20 let«
Pred jubilejnim koncertom v Križankah smo se z Neisho pogovarjali o prostoru, kjer se je pred dvajsetimi leti začela njena samostojna glasbena pot, o pesmih, ki so postale del spominov številnih poslušalcev, o čustvih pred velikim odrom, ustvarjalni trmi in novih poglavjih.